Opuść marketingową pustynię
Odnajdź swoją drogę z terazinternet.pl!

Tomasz Wojciechowski 2019-04-11 0 komentarzy

Jaka moskitiera do okna dachowego?

Wpis

Muchy i komary potrafią naprawdę uprzykrzyć życie i uniemożliwić sen, a oprócz tego przenoszą najrozmaitsze choroby, dlatego właściciele starają się różnymi sposobami uniemożliwić im wtargnięcie do pomieszczeń, chroniąc domowników przed ukąszeniami.

Jednym z najskuteczniejszych, najzdrowszych i najtańszych rozwiązań jest moskitiera do okna dachowego, którą oferuje sklep z linku tasmuj.pl. Co prawda znajduje się on w Poznaniu, ale prowadzi także sprzedaż internetową, wysyłając towar natychmiast po złożeniu zamówienia. Zabezpieczenie stanowi niemal niewidoczna biała siateczka poliestrowa, która zapobiega przedostawaniu się do wnętrza nawet najmniejszych insektów. Jest ona dostępna w rozmiarze 120 × 140 cm i można ją bez przeszkód stosować nie tylko w domu, ale także w biurach, które znajdują się na poddaszach.

Cechą charakterystyczną tego produktu jest jego bezinwazyjny montaż, który nie wymaga wiercenia w ścianie ani ramie okiennej. Nie są nawet potrzebne żadne narzędzia, gdyż w zestawie znajdują się plastry samoprzylepne tesa® Powestrips utrzymujące na pochyłej powierzchni specjalne haczyki, na które zakłada się siatkę. Elastyczna opaska znajdująca się wokół siatki bez problemu umożliwia otwieranie i zamykanie okna. Jest to produkt wielorazowego użytku, który można po lecie uprać w pralce, aby w następnym sezonie znowu ją założyć. 

Na podanej stronie można przeczytać wiele opinii osób, które zdecydowały się na kupno tego artykułu i są z niego bardzo zadowolone. Jak do tej pory nie wymyślono jeszcze żadnego innego sensownego rozwiązania, a spanie przy otwartym, niezabezpieczonym oknie jest niemal niemożliwe. 

W asortymencie sklepu można znaleźć mnóstwo moskitier do okien, drzwi tarasowych i balkonowych w różnych wymiarach, kolorach i jakościach, jak i przenośne baldachimy.

Zostaw komentarz pod artykułem